Azory

Co oferuje nasz pokój:

Pokój dla dwóch osób na piętrze o łącznej powierzchni 30m2 w skład którego wchodzi sypialnia z widokiem na las, oraz pokój kąpielowy z dwuosobową wanną wolnostojąca. Na wyposażeniu w pokoju są dwa łóżka 90x200cm z możliwością połączenia do wymiary 180x200cm, komoda, niska konsola.

Wnętrze zostało zaprojektowane w stylu RAW przy użyciu naturalnych materiałów i surowców. Utrzymane jest w białej kolorystyce, jest lekkie i zwiewne. Drewniane drzwi uwidaczniają naturalne sęki a meble wykonane zostały z drewna mango. Lustra o nieregularnych kształtach, zamknięte w drewniane ramy, to ukłon w stronę archipelagu wysp azorskich.

W pokoju kąpielowych głównych bohaterem jest dostojna wanna, stojąca na podświetlanym postumencie wykończymy gresem przypominającym strukturą lawę wulkaniczną. Z drewnianych krokwi z ukrytym górnym oświetleniem ,, spływa,, zieleń.

Na tle lustrzanej ściany z drzwiami stoi finezyjna umywalka wolnostojąca. Powyższe elementy tworzą prosty, a zarazem efektowny wystrój.

Nowoczesny a zarazem przytulny wystrój wnętrza zachęca do aromatycznych kąpiel, relaksu, chwili zapomnienia.

Apartament przeznaczony do wypoczynku i relaksu typu spa.    Na życzenie Klienta istnieje możliwość podłączenia telewizora.

Photo by: Mateusz Gryniewicz (www.mateuszgryniewicz.pl)

Zobacz więcej zdjęć