Apartament Madagaskar

Co oferuje nasz pokój:

Apartament dla czterech osób na piętrze głównego domu o łącznej powierzchni 36m2. W skład apartamentu wchodzi pokój dzienny, odrębna sypialnia z widokiem na las i jezioro oraz łazienka z prysznicem. Okna sypialni wychodzą na leśny ogród i jezioro. Na wyposażeniu konsolka, szafa, wielofunkcyjne sofy ROOTS 140×200 cm oraz dwa fotele szer. 90*200 cm z możliwością rozłożenia, zapewniające wyjątkowy komfort wypoczynku. W trakcie dnia pełnią funkcję sofy czy leżanki, w nocy zapewniają wygodne spanie dzięki japońskim materacom futon. Apartament przeznaczony do wypoczynku i relaksu.

Wnętrza apartamentu zostały zainspirowane kulturami zamieszkującymi Czarny Ląd. Tapety na ścianach w etniczne wzory, maski i dekoracje przywiezione z dalekich podróży, budują atmosferę która przenosi Gości na sawannę wprost pod ,,namiot,, nomadów, ozdobiony afrykańskimi wzorami i symbolami. Kolorystyka wnętrz utrzymana jest w kolorach ziemi takich jak beże, brązy, zieleń, a także kolory przywodzące na myśl gorący klimat Afryki jak odcienie piasku czy pustyni. Ciemny drewniany parkiet imituje ziemię spaloną afrykańskim słońcem.

Szeroki parapet pod którym znajduje się regał z książkami, zachęca do podróży w nieznane bądź kontemplacji nad rozpościerającym się widokiem na las i jezioro.

Na życzenie Klienta istnieje możliwość podłączenia telewizora.

Pokoje nad jeziorem Sitno, Apartament Madagaskar

Zobacz więcej zdjęć